خدمات  ثبتی

 
اخذ مجوز

مشاوره حقوقی

ثبت شرکت

ثبت شرکت در ارمنستان

اظهارنامه مالیاتی

ثبت شرکت در کیش

  موسسه حامی نیکان

 

ثبت بین المللی علامت تجاری
ثبت بین المللی علامت تجاری

هر علامت تجاری را می توان ثبت بین المللی کرد البته ثبت بین المللی به این معنا نیست که می توان یک علامت را در تمام دنیا ثبت کرد و از آن در مقابل تمام کشورهای دنیا حمایت قانونی کرد. ثبت بین المللی بدین معناست که می توان علامت مذکور را در کشورهای عضو کنوانسیون مادرید و انتخاب کشور متبوع و پرداخت هزینه بابت هر کشور به صورت جداگانه اقدام نماید.
در حال حاضر حدود 90 کشور از جهان از جمله ایران عضو این کنوانسیون بین المللی می باشند که می توان در این کشورها با پرداخت جداگانه که هر کشور با توجه به قوانین داخلی خود هزینه مربوطه را مشخص نموده است ثبت نمود. برای ثبت بین المللی ابتدا باید علامت مربوطه در داخل ایران ثبت برسد یا حداقل اظهارنامه ثبت آن به اداره ثبت علامت تسلیم گردیده باشد . ثبت در ایران یا هرکشوری دلیل بر ثبت در کشور دیگر نخواهد بود . جهت ثبت در کشورهای عضو باید از دفتر این کنوانسیون داخل اداره ثبت علامت اقدام نمود.
مدارک لازم:
گواهی نامه یا اظهارنامه ثبت علامت تجاری در ایران
نامه درخواست جهت ثبت بین المللی
ارایه مدارک شناسایی شخص یا مدارک ثبت شرکت
ارایه و تکمیل فرم مخصوص لاتین
ارایه برگ محاسبه هزینه ها
پرداخت هزینه ثبت بین المللی و تأییدیه حسابداری

طبقه بین المللی علائم صنعتی و تجار ی:

طبقه 1- مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع، علوم، عکاسی و همچنین کشاورزی، باغبانی و جنگلداری؛ رزین های مصنوعی پردازش نشده، پلاستیک های پردازش نشده، کودهای گیاهی؛ ترکیبات اطفاء حریق؛ مواد آبکاری و جوشکاری فلزات، مواد شیمیایی برای نگهداری مواد غذایی؛ مواد دباغی، چسب های صنعتی.


طبقه2- رنگ، روغن؛ جلا؛ لاک؛ مواد ضد زنگ زدگی و جلوگیری کننده از فاسد شدن چوب؛ مواد رنگی و مواد ثبیت رنگ، رزین یا صمغ های خام طبیعی، فلزات به صورت پودر یا ورق برای نقاشان ساختمان، چاپگرها و هنرمندان.


طبقه3- ترکیبات سفید کننده و سایر مواد مخصوص شستشوی لباس، مواد مخصوص تمیز کردن، براق کردن، لکه گیری و سائیدن، صابون، عطریات، روغن های اسانس، مواد آرایشی، لوسیون های مو، گرد و خمیردندان.


طبقه4- روغن ها و گریس های صنعتی ، روان کننده ها، ترکیبات گردگیری، مرطوب کردن و جذب رطوبت، انواع سوخت (شامل سوخت موتور) و مواد روشنایی، انواع شمع و فتیله چراغ.


طبقه5- مواد دارویی و بیطاری، مواد بهداشتی برای مصارف پزشکی، مواد رژیمی برای مصارف پزشکی، غذای کودکان، انواع گچ شکسته بندی، لوازم زخم بندی، مواد پرکردن دندان، موم دندانسازی، ضدعفونی کننده ها، مواد نابود کننده حشرات موذی، قارچ کش، مواد دفع نباتات هرزه.


طبقه6- فلزات عادی و آلیاژهای آن ها، مواد ساختمانی فلزی، ساختمان های فلزی قابل حمل، مواد فلزی خطوط راه آهن، کابل و سیم های غیربرقی از جنس فلزات عادی، آهن آلات، اقلام کوچک فلزی، لوله و مجراهای فلزی، گاوصندوق، اجناس ساخته شده از فلزات عادی که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، سنگ های معدنی فلزات.


طبقه7- انواع ماشین و ماشین های افزار، انواع موتور( به استثنای موتور وسائط نقلیه زمینی)، قفل، بست و حلقه های اتصال قطعات ماشین ها و قطعات انتقال قوه(به غیر از اتصالات و اجزاء انتقال قوه وسائط نقلیه زمینی)، لوازم و ابزار کشاورزی(به استثنای ابزارهای دستی)، ماشین جوجه کشی.


طبقه8- انواع ابزار و لوازم دستی(که با دست کار می کنند)، سرویس کارد و قاشق و چنگال، سلاح کمری، تیغ.


طبقه9- اسباب و آلات علمی، دریانوردی، مساحی، عکاسی، سینمایی، بصری، وزن کردن، اندازه گیری، علامت دادن، کنترل و مراقبت(نظارت)، نجات و آموزش، اسباب و لوازم هدایت، قطع و وصل، تبدیل، ذخیره سازی، تنظیم یا کنترل جریان برق، آلات و اسباب ضبط، انتقال یا تکثیر صوت یا تصویر، اسباب ذخیره اطلاعات مغناطیسی، دیسک های قابل ضبط، ماشین های فروش خودکار و مکانیسم دستگاه هایی که به سکه کار می کنند، صندوق های ثبت مبلغ دریافتی، ماشین های حساب، تجهیزات داده پردازی و رایانه ای، دستگاه آتش نشانی.


طبقه10- آلات و ابزار جراحی، پزشکی، دندانسازی و بیطاری، اندام های مصنوعی، دندان و چشم مصنوعی، اقلام ارتوپدی، مواد بخیه زنی.


طبقه11- دستگاه های روشنایی، حرارتی، مواد بخار، طبخ، خنک کردن، تهویه، تأمین آب بهداشتی.


طبقه 12- وسائط نقلیه، دستگاه های حمل و نقل زمینی، دریایی یا هوایی.


طبقه13- اسلحه گرم، مهمات و انواع پرتابه ( از قبیل موشک، خمپاره و غیره...)، مواد منفجره، مواد وسایل آتشبازی.


طبقه 14- فلزات گرانبها و آلیاژهای آن ها و کالاهایی که با فلزات گرانبها ساخته شده یا با آن ها روکش شده اند و در سایر طبقات ذکر نشده اند، جواهرات، سنگ های گرانبها، اسباب و لوازم ساعت سازی و زمان سنجی.


طبه15- آلات موسیقی.


طبقه16- کاغذ، مقوا و کالاهای ساخته شده از آن ها که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، مطالب چاپ شده، مواد صحافی،عکس، نوشت افزار، چسب برای مصارف تحریری یا خانگی، لوازم نقاشی، قلم مو نقاشی، ماشین تحریر و لوازم ملزومات دفتری( به استثنای مبلمان)، مواد آموزشی و تدریس (به استثنای دستگاه ها)، مواد پلاستیکی برای بسته بندی ( که در سایر طبقات ذکر نشده اند)، حروف و کلیشه چاپ.


طبقه17- لاستیک، کائوچو، صمغ، آزبست (پنبه نسوز)، میکا (سنگ طلق) و کالاهای ساخته شده از این مواد که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، پلاستیک دارای شکل و قالب خاص برای استفاده در تولید سایر کالاها، مواد بسته بندی، درپوش گذاری، انسداد و عایق بندی، لوله های قابل ارتجاع غیرفلزی.


طبقه18- چرم و چرم مصنوعی و کالاهای ساخته شده از آن ها که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، پوست حیوانات، چمدان، کیسه و کیف های مسافرتی، چتر، چتر آفتابگیر و عصا، شلاق، یراق و زین و برگ.


طبقه19- مواد و مصالح ساختمانی (غیرفلزی)، لوله های غیرفلزی سخت و غیرقابل انعطاف برای استفاده در ساختمان، آسفالت، قیر و قطران، ساختمان های متحرک غیرفلزی، بناهای یادبود غیرفلزی.


طبقه20- مبلمان و اثاثیه، آیینه، قاب عکس، کالاهای ساخته شده از چوب، چوب پنبه، نی، حصیر، شاخ، استخوان، عاج، استخوان آرواره نهنگ، صدف، کهربا، صدف مروارید، کف دریا وبدل کلیه این مواد یا ساخته شده از پلاستیک ( که در سایر طبقات ذکر نشده اند).


طبقه21- ظروف خانگی یا لوازم آشپزخانه (که از فلزات قیمتی ساخته یا روکش نشده اند)، شانه و ابر و اسفنج، انواع برس قلم مو ( به استثنای قلم موهای نقاشی )، مواد ساخت برس، لوازم و نظافت و تمیزکاری، سیم ظرفشویی، شیشه کارشده یا نیمه کار شده ( به استثنای شیشه مورد استفاده در ساختمان ها)، شیشه آلات، اشیاء ساخته شده از چینی و سفال که در طبقات دیگر ذکر نشده اند.


طبقه22- طناب، ریسمان، تور، چادر، سایبان، برزنت ( تارپولین)، بادبان و شراع، کیسه و گونی که در طبقات دیگر ذکر نشده است، مواد لایی و لایه گذاری و پوشال ( به استثنای لاستیک و پلاستیک)، مواد خام لیفی برای نساجی.


طبقه23- انواع نخ و رشته برای مصارف پارچه بافی و نساجی.


طبقه24- محصولات نساجی و پارچه ای که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، انواع روتختی و رومیزی.


طبقه25- انواع لباس و پوشاک، پاپوش و پوشش سر.


طبقه26- انواع توری و قلابدوزی، روبان، بند (نوار) حاشیه و قیطان، دکمه؛ قزن قفلی، سنجاق و سوزن ته گرد، گل های مصنوعی.


طبقه27- انواع فرش، قالیچه، حصیر و زیرانداز، لینولیوم و سایر کف پوش ها، آویزهای دیواری (غیرپارچه ای).


طبقه28- انواع بازی و اسباب بازی، لوازم ورزشی و ژیمناستیک که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، تزئینات درخت کریسمس.


طبقه29- گوشت، گوشت ماهی، گوشت طیور و شکار، عصاره گوشت، سبزیجات و میوه جات به صورت کنسرو، خشک شده و پخته شده، انواع ژله، مربا و کمپوت، تخم مرغ، شیر و محصولات لبنی، روغن ها و چربی های خوراکی.


طبقه30- قهوه، چای، کاکائو، شکر، برنج، نشاسته کاسار یا مانیوک (تاپیوکا)، نشاسته نخل خرما (ساگو)، بدل قهوه، آرد و فرآورده های تهیه شده از غلات، نان، نان شیرینی، شیرینی جات، شیرینی یخی، عسل، ملاس یا شیره قند، مایه خمیر، گرد مخصوص شیرینی پزی یا پخت نان، نمک، خردل، سرکه، انواع سس (چاشنی)، ادویه جات، یخ.


طبقه31- محصولات کشاورزی، باغداری و جنگلبانی و دانه هایی که در طبقات دیگر ذکر نشده اند، حیوانات زنده، میوه و سبزیجات تازه، بذر، گیاهان و گل های طبیعی، غذای حیوانات، مالت (جو سبز خشک شده).


طبقه32- ماء الشعیر، آب های معدنی و گازدار و سایر نوشیدنی های غیرالکلی، آبمیوه و شربت های میوه ای، شربت و ترکیبات مخصوص ساخت نوشابه.


طبقه33- ....


طبقه34- تنباکو، لوازم تدخین، کبریت.


طبقه35- تبلیغات، مدیریت تجاری، امور اداری تجارت، کارهای دفتری و اداری.


طبقه36- بیمه، امور مالی، امور پولی، امور مربوط به معاملات املاک و مستغلات.


طبقه37- ساختمان سازی، تعمیر و بازسازی، خدمات نصب.


طبقه38- مخابرات از راه دور.


طبقه39- حمل و نقل، بسته بندی و نگهداری کالا، تهیه مقدمات و ترتیب دادن مسافرت ها.


طبقه40- بهسازی و عمل آوری مواد.


طبقه41- آموزش و پرورش، دوره های کارآموزی و تعلیمی، تفریح و سرگرمی، فعالیت های ورزشی و فرهنگی.


طبقه42- خدمات علمی و فناوری و تحقیق و پژوهش و طراحی در این زمینه، خدمات تجزیه و تحلیل و تحقیقات صنعتی، طراحی و توسعه نرم افزار و سخت افزارهای رایانه ای.


طبقه43- خدمات عرضه اغذیه و نوشابه، تامین مسکن و محل اقامت موقت.


طبقه44- خدمات پزشکی، خدمات بیطاری، مراقبت های بهداشتی، و زیبایی برای انسان ها و حیوانات، خدمات کشاورزی، باغداری و جنگلداری.


طبقه45- خدمات شخصی یا اجتماعی که توسط دیگران برای رفع نیازهای افراد ارائه می شوند، خدمات امنیتی برای محافظت از افراد ، اموال و دارایی ها، خدمات حقوقی.

 

 
 

   خدمات حقوقی      خدمات ثبتی      خدمات مالی      خدمات اداری  
مشاوره حقوقی

تنظیم قراردادها

چک ،سفته و مطالبات

دعاوی حقوقی

دعاوی تجاری

دعاوی کیفری

دعاوی خانوادگی

دعاوی ملکی

وکالت در سازمانها

داوری و حل اختلافات

 

  ثبت شرکت

تغییرات و صورت جلسه

نقل و انتقال سهام

انحلال شرکت

علامت و نام  تجاری

ثبت اختراع

ثبت طرح صنعتی

ثبت نمایندگی خارجی

پلمپ دفاتر

ثبت شرکت در کیش

ثبت شرکت بین المللی

 

  حسابداری

اظهارنامه مالیاتی

مالیات ارزش افزوده

تکمیل دفاتر قانونی

عدم فعالیت شرکت

تعیین حوزه مالیاتی

مشاور مالیاتی

تامین حسابدار

  رتبه بندی

صلاحیت

کارت بازرگانی

مجوز

استاندارد و ایران کد

ایزو بین المللی

طرح توجیهی

تشکیل پرونده دارایی

کد اقتصادی

 
            Haminikan Facebook Fan Page Haminikan Twitter page

 

درباره ما    |    ارتباط باما    |    استخدام    |    درخواست مشاوره رایگان

تمامي حقوق اين سايت متعلق به موسسه حامی نیکان مي باشد. هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر  قانونی و پیگرد قانونی دارد.

طراحی و ب سایت و بهینه سازی توسط : شرکت پارس نئو